Neler yapıyoruz?

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve yetkinliklerinizin uygun olduğu alanlar hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

Uygun Bağımsız Mali Müşavirlikte, üç farklı alanda kariyer fırsatı sunuyoruz: Denetim, Vergi ve Danışmanlık. Hangi alanda çalışmak isterseniz isteyin, yaptığımız işin kalbinde yer alacak, toplumu pozitif yönde etkileyecek ve kendi potansiyelinizi keşfetme fırsatını yakalayacaksınız.

DENETİM BÖLÜMÜNDE KARİYER

Ne iş yapıyoruz?

Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ve Türkiye’de zorunlu bağımsız denetimin kapsamının genişletilmesiyle birlikte bağımsız denetimin önemi gittikçe artmaktadır.


Yaptığımız işi kısaca belirtirsek, işletmelerin finansal tablolarını, finansal raporlama standartları doğrultusunda inceliyoruz. Sonrasında da o işletmelerin finansal durumunu ve faaliyet sonuçlarını tüm yönleriyle gerçeğe uygun ve doğru bir biçimde gösterip göstermediği konusunda görüş veriyoruz. Aynı zamanda işletmelerin iç kontrol yapıları, regülatörlerce belirlenmiş gereksinimleri ve ilişkileri de inceleme alanlarımız arasında yer alıyor.

Neden biz?

Mesleki bilgi ve yetkinlikleri ile donatılmış, başarılı ve geleceğe yön veren bir profesyonel olmak istiyorsan, sen de aramıza katılabilirsin. Uygun Mali Müşavirlikte’de bir yandan sektörel anlamda kendini geliştirme imkanına sahip olurken aynı zamanda Uygun Mali Müşavirlik’te meslektaşlarınla iletişim kurarak, farklı sektörlerdeki uygulamalar hakkında bilgi edinme şansı yakalayabilirsin. Hızlı gelişim ve eğitim olanaklarıyla beslenen bir ortamda kariyer basamaklarını tırmanırken, yine senin gibi genç ve dinamik yöneticilerinin koçluklarıyla desteklenme şansına sahip olacaksın. Seni de aramıza bekliyoruz!

VERGİ BÖLÜMÜNDE KARİYER

Biz Kimiz?

Uygun Mali Müşavirlik’in sürekli büyüyen ve gelişen Vergi Tam Tasdik ekibinde görev alarak hem yerel, hem de uluslararası alanda vergi mevzuat ve uygulamalarını öğrenme ve bu konuda uzmanlaşma şansı yakalıyoruz. 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) olmayı hedefleyen, üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun olan adayları bünyemize katıyoruz. Genç ve uzman bir ekip olarak, vergi uyum çalışmalarını geliştirerek müşterilerimiz için maliyet tasarrufu sağlayan çözümler yaratmaktayız. 

Vergi Tam Tasdik Ekibi Olarak Ne İş Yapıyoruz?

Müşterilerimizin öncelikli olarak Kurumlar Vergisi alanında vergisel risklerini tespit ederek, gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlıyoruz. Ayrıca, firmaların günlük ticari hayatlarında karşılaştıkları vergi içerikli sorunlarla ilgili olarak 7/24 danışmanlık yapıyoruz. Bu anlamda, müşterilerimizle iyi iletişim kurmak ve karşılıklı güven ortamı oluşturmak bizler için çok önemli. 

Neden Biz?

Mesleki bilgi ve yetkinlikleri ile donatılmış, başarılı ve geleceğe yön veren bir profesyonel olmak istiyorsan, sen de aramıza katılabilirsin. Uygun Mali Müşavirlik’te bir yandan sektörel anlamda kendini geliştirme imkanına sahip olabilirsin. Hızlı gelişim ve eğitim olanaklarıyla beslenen bir ortamda kariyer basamaklarını tırmanırken, yine senin gibi genç ve dinamik yöneticilerinin koçluklarıyla desteklenme şansına sahip olacaksın. Seni de aramıza bekliyoruz!

MÜLAKAT İPUÇLARI

Uygun Mali Müşavirlik’te veya başka bir firmada görüşmeye davet edildiğinde, aşağıdaki püf noktalarının sana yardımcı olacağını umuyoruz.   

  • Özgeçmişini hazırlarken kısa ve öz, ancak ilgi alanlarını ve güçlü yönlerini içerdiğinden emin ol. 
  • Pozisyonu ve firmayı araştır.
  • Görüşmeye gitmeden önce sade, ama temiz ve bakımlı giyinmeyi unutma. 
  • Görüşme sırasında göz temasını dengeli kurmalısın, konuşurken sürekli gözü dikip bakmak veya görüşmeciden farklı bir yere bakmak uygun olmayabilir. Sorulan soruya konudan uzaklaşmadan yanıt ver.
  • Görüşme bitince görüşmecinin yanından ayrılırken, ayırdığı zaman için teşekkür et.